5. Sınıf Türkçe Soru Bankası | Türkçe Kafası | Temelden Yeni Nesle Tam Kafana Göre…

Süper Öğreten Sistem | Tüm Konular Video Anlatımlı | Tüm Sorular Video Çözümlü

“Temelden Yeni Nesle Türkçe Kafası 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası” ile amacımız isminden de anlaşılacağı gibi önce sağlam temelleri atmak ve üzerine adım adım ekleme yaparak öğrencileri yeni nesil soruları çözebilir duruma getirmek. İşte bu nedenle “Süper Öğreten Sistemi” geliştirdik.

Süper Öğreten Sistem Nedir?

Öğrencilerin tüm konulara hâkim olması ve LGS’de karşısına çıkacak tüm soruları kolaylıkla yanıtlayabilmesine yönelik bir sistemdir. Bu nedenle bu sistemde video konu anlatımları, video soru çözümleri ve oldukça geliştirilmiş siber öğrenci koçu yer almaktadır.

1.Konu Anlatım Videosunu İzle

İster 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası kitabımızdaki karekodu okutarak istersen “kafadengitv” YouTube kanalımızdan kafa hocaların anlattığı ders videolarını izle. Soru bankamızdaki konularla YouTube kanalımızdaki konu anlatım başlıkları senkronizedir. Bu dersler özel ders niteliğinde olup hocalarımızın özel taktikleri ile de zengin içeriklidir.

2.İzlediğin Konuyla İlgili Testleri Çöz

Aşamalı olarak hazırlanmış – Öğreten – Geliştiren – Empatik – Sınav Kafası testlerini çöz. Hiçbir adımı ve testi atlamadan ilerle.

3.Çözemediğim Soruların Çözüm Videolarını İzle ve Öğren

Testte yapamadığın ya da yanlış yaptığın sorunun “karekod”unu okutarak sorunun çözüm videosunu hızlıca izle ve öğren.

4.Testlerin Sonucuna Göre “Siber Öğrenci Koçu” LGS yolunda sana Yol Gösterecek Ve Seni Yönlendirecek.

Sınav Kafası testleri için ister kitabın sonundaki cevap anahtarı kısmında yer alan kazanım detaylı cevap anahtarı ile istersen daha da geliştirilmiş olan “Siber Öğrenci Koçu” uygulaması ile koçluk hizmetinden yararlan. Bu testler için ayrıntılı analiz raporlarına ve sana özel yönlendirmelere ulaş.

Neden Temel Testlerden Başladık?

Çünkü temeli sağlam olmayan bir binayı, temelin üstüne istediğimiz kadar iyi inşa edelim, bu binanın en ufak bir sarsıntıda hasar görme olasılığı çok yüksektir. Hatta katlar arttıkça, üzerine daha fazla yük bindikçe durum daha da tehlikeli bir hâl alır. Bu nedenle bu kitapta amaç önce temelleri sağlam atmak oldu. Bu temeller yeni nesil sorulara zemin oluşturacak şekilde özenle oluşturuldu. Alanında çok başarılı ve iddialı Kafa Dengi bir kadronun hazırlamış olduğu “Temelden Yeni Nesle Türkçe Kafası Soru Bankası” ile eğitim yolculuğunda sizlerin yanınızdayız. Bu kitabı büyük bir heyecanla sizlere sunuyoruz. Aynı heyecanla ve hakkıyla çalışan öğrenciler “Yeni nesil soru çözemiyorum.” ifadesini rafa kaldıracaklar. Başarı dileklerimizle… 39 tane mikro konu ve mikro video konu anlatımdan oluşan 5. Sınıf Temelden Yeni Nesle Türkçe Kafası ‘ndaki ana konu başlıkları aşağıdaki gibidir.

5. Sınıf Türkçe Soru Bankası

1. BÖLÜM: Sözcükte Anlam

2. BÖLÜM: Cümlede Anlam

3. BÖLÜM: Deyimler, Atasözleri, Özdeyişler

4.BÖLÜM: Ses Olayları

5. BÖLÜM: Metinde Anlam

6. BÖLÜM: Kök ve Ek Bilgisi

7. BÖLÜM: Sözel Mantık

8. BÖLÜM: Görsel Okuma

9. BÖLÜM: Metin Türleri

10. BÖLÜM: Söz Sanatları

11. BÖLÜM: Yazım Kuralları

12. BÖLÜM: Noktalama İşaretleri

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri