AYT Biyoloji Nar Soru Bankası | %100 Başarı Seti | Orta ve İleri Seviyeler için

Sevgili öğrenciler, sizin için iki adet soru bankası hazırladık, bunlardan ilki orta ve ileri seviyede olan öğrenciler için tasarlanmış %100 başarı seti. AYT Nar Biyoloji %100 başarı seti ile seviyenizi daha ileriye taşımak için size yetkinlik kazandıracaktır.

İkinci sistem Biyoloji süper öğreten soru bankası ile başlangıç ve orta seviyede olan öğrencilerimize özel soru çözümleri ile AYT Biyoloji dersi konularını daha kolay kavranabilir hale getirmeye çalıştık.

%100 Başarı Seti AYT Biyoloji Soru Bankası ile nar gibi bir kitapla karşındayız. Kitabın “derkeNAR”larında, o sayfadaki soruların çözümüne katkı sağlayan konu özetlerini bulacaksın. Testleri çözmeden önce bunları okumalısın. Testleri çözdüğünde ise muhtemel şu iki durumla karşılaşırsın: “Okudum ama yine de test zor geldi.” diyorsan, akıllı telefonuna “sol derkeNARın üst tarafında yer alan pembe kutudaki karekodu” okut. Telefonunun ekranına, daha kolay sorular gelecektir. Bunları çözdükten sonra kitaptaki konu testine tekrar dönebilirsin. “Ya hocam test kolay geldi.” diyorsan, “sağ derkeNARın alt tarafında yer alan mor kutudaki karekodu” okut telefonuna. Bu sefer de daha zor soruları göreceksin ekranında.

Testleri, konu anlatım sırasına göre birikimli ilerleme tekniğine (BİT) göre hazırladık. Soruları bu şekilde çözdüğünde ünitelerin sonlarında ünite tekrar testlerini bulacaksın, sonrasında da ünite tarama sınavlarını. Bu sınavlar, senin ünite içinde hangi konularda takıldığını sana gösterecektir. Ünite tekrar testlerinde ve ünite tarama sınavlarında, bir sorunun birden fazla alt konuyu içermesine özen gösterdik.

Kitabımızı çözmeye başladığında göreceksin ki soru kalitemiz de çok yüksektir. Orijinal, günlük hayatla ilişkili, özenle hazırlanmış, MEB kazanımlarına uygun üniversite giriş sınavları standartlarında çok sayıda deney, bilgi ve yorum sorularını bulacaksın.

AYT Biyoloji Youtube Dersleri

 Aynı zamanda youtuber olan hocalarımızdan size özel sayısal, eşit ağırlık ve sözel konularında yüzlerce saat ders anlatımı bulunmaktadır.

Önce Kafa Dengi youtube kanalında olan dersleri izleyin ardında AYT Biyoloji Nar soru bankasında olan sorular çözün eğer takıldığınız, zorlandığınız, çözümünü merak ettiğiniz soru varsa sayfada olan Qr kodu okutarak da konular hakkındaki soru çözümü videolarına ulaşabilirisiniz.

Kafa Dengi Siber Öğrenci Koçu

Kafa Dengi siber öğrenci koçu size üniversiteye hazırlık yolunda hem bir yardımcı hem de yol gösterici oluyor.

Kullanılan geneksel yöntemlerin aksine Kafa Dengi siber öğrenci koçu yapmış olduğunuz boş ve yanlışların en çok nerede olduğunu ve nedenlerini saptayıp size çözüm önerilerinde bulunmaktadır.

Siberkoç aynı zamanda, Soru bankanızda olan soruların kolay, orta ve zor oluşuna ve üniversite sınavında çıkma olasılığı yüksek olan sorulara bakarak başarı düzeyinizi analiz ediyor.

Size bunu istatistikler halinde sunarak size akademik bir checkup yapıyor tabii bu süreçte boş kalmayarak size mikro ölçekte karneler vererek size yol gösteriyor olacak.

%100 Başarı Seti AYT Biyoloji Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 8: GENDEN PROTEİNE

BÖLÜM 9: CANLILARDA ENERJİ DÖNÜŞÜMÜ

BÖLÜM 10: BİTKİ BİYOLOJİSİ

BÖLÜM 11: CANLILAR VE ÇEVRE

BÖLÜM 12: DENETLEYİCİ VE DÜZENLEYİCİ SİSTEMLER

BÖLÜM 13: DESTEK, HAREKET VE SİNDİRİM SİSTEMİ

BÖLÜM 14: DOLAŞIM, BAĞIŞIKLIK VE SOLUNUM SİSTEMLERİ

Bölüm 15: ÜREGENİTAL SİSTEM VE GELİŞME

Ayt biyoloji nar soru bankası - Kafa dengi yayınları
IRM Digital Web Çözümleri