AYT Biyoloji Nar Soru Bankası | %100 Başarı Seti

En iyi kitap sizin düzeyinize uygun kitaptır. Alt yapınızın iyi olduğu dersler vardır, zayıf olduğu dersler vardır. Bunun için size farklı düzeyde iki ayrı soru bankası seti sunuyoruz:

  • % 100 Başarı Seti: Alt yapınızın iyi olduğu derslerde bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.
  • Süper Öğreten Set: Alt yapınızın zayıf olduğu derslerde ise bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.

% 100 Başarı Seti, adı üzerinde size üniversite sınavında kolay, orta, zor tüm soruları yaptırmayı amaçlar. Bu set sizi zirveye taşır.

%100 Başarı Seti AYT Biyoloji Soru Bankası ile nar gibi bir kitapla karşındayız. Kitabın “derkeNAR”larında, o sayfadaki soruların çözümüne katkı sağlayan konu özetlerini bulacaksın. Testleri çözmeden önce bunları okumalısın. Testleri çözdüğünde ise muhtemel şu iki durumla karşılaşırsın: “Okudum ama yine de test zor geldi.” diyorsan, akıllı telefonuna “sol derkeNARın üst tarafında yer alan pembe kutudaki karekodu” okut. Telefonunun ekranına, daha kolay sorular gelecektir. Bunları çözdükten sonra kitaptaki konu testine tekrar dönebilirsin. “Ya hocam test kolay geldi.” diyorsan, “sağ derkeNARın alt tarafında yer alan mor kutudaki karekodu” okut telefonuna. Bu sefer de daha zor soruları göreceksin ekranında.

Testleri, konu anlatım sırasına göre birikimli ilerleme tekniğine (BİT) göre hazırladık. Soruları bu şekilde çözdüğünde ünitelerin sonlarında ünite tekrar testlerini bulacaksın, sonrasında da ünite tarama sınavlarını. Bu sınavlar, senin ünite içinde hangi konularda takıldığını sana gösterecektir. Ünite tekrar testlerinde ve ünite tarama sınavlarında, bir sorunun birden fazla alt konuyu içermesine özen gösterdik.

Kitabımızı çözmeye başladığında göreceksin ki soru kalitemiz de çok yüksektir. Orijinal, günlük hayatla ilişkili, özenle hazırlanmış, MEB kazanımlarına uygun üniversite giriş sınavları standartlarında çok sayıda deney, bilgi ve yorum sorularını bulacaksın.

AYT Biyoloji Soru Bankası | Orta ve İleri Düzeyler

Youtuber hocalarla ücretsiz üniversiteye hazırlık

Kafa Dengi TV sizi ücretsiz üniversiteye hazırlıyor. Youtuber hocalarınız size hem Sayısal hem de EA-Sözelde 400’er saat ders veriyor; youtube.com/kafadengitv. Önce dersleri izleyin ardından soru bankasında bulunan testleri çözün. Daha sonra da çözemediğiniz, takıldığınız ya da pratik çözümünü merak ettiğiniz soruların video çözümlerini QR Kod okutarak ya da web sitemizdeki bağlantıyı takip ederek izleyin: www.kafadengiyayinlari.com

Türkiye’nin ilk ve tek Siber Koçu

Çeyrek yüzyıllık birikimimizle sizin için tasarladığımız “Siber Öğrenci Koçu” üniversite yolunda size sırdaş ve danışman olarak yol gösterecektir. Soru bankalarınızla birlikte kullanacağınız Siber Koçunuz:

  • sizin de katkınızla sizi yakından takip edecek,
  • size mikro ölçeğe kadar inen karneler verecek,
  • akademik check-up yapacak,
  • temel sorunlarınızı teşhis edip size özel çözümler üretecek.

Kullanılmakta olan ölçme değerlendirme sistemleri öğrencinin boş ve yanlışlarının nedenlerini saptayamıyor. Halbuki teşhis koymadan tedavi olmaz ki! Siber Koçunuz sizin de katkınızla en çok hangi nedenlerle yanlış yaptığınızı ve boş bıraktığınızı istatistik olarak tutuyor sonra da bunlar için size çözüm yollarını gösteriyor. Siber Koçunuz soru bankanızdaki soruların kolay, orta, zor oluşuna bağlı olarak başarı düzeyinizi ayrı ayrı analiz ediyor. Siber Koçunuz bir de soru bankanızdaki üniversite sınavında çıkma olasılığı olan sorular açısından başarı düzeyinizi analiz ediyor. Bu analizlere dayalı olarak sizi yönlendiriyor. Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan bir kadro hazırladı kitaplarınızı, artık sıra sizde! Siz de bu kitapları hakkıyla çalışarak Türkiye’nin en iyileri arasına girebilirsiniz.

%100 Başarı Seti AYT Biyoloji Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 8: GENDEN PROTEİNE

BÖLÜM 9: CANLILARDA ENERJİ DÖNÜŞÜMÜ

BÖLÜM 10: BİTKİ BİYOLOJİSİ

BÖLÜM 11: CANLILAR VE ÇEVRE

BÖLÜM 12: DENETLEYİCİ VE DÜZENLEYİCİ SİSTEMLER

BÖLÜM 13: DESTEK, HAREKET VE SİNDİRİM SİSTEMİ

BÖLÜM 14: DOLAŞIM, BAĞIŞIKLIK VE SOLUNUM SİSTEMLERİ

Bölüm 15: ÜREGENİTAL SİSTEM VE GELİŞME

Ayt biyoloji nar soru bankası - Kafa dengi yayınları

IRM Digital Web Çözümleri