AYT Coğrafya Soru Bankası | %100 Başarı Seti | Orta ve İleri Düzeyler için

Kafa Dengi yayınlarından düzeyinize uygun kitaplar hazırlandı. Orta ve ileri düzeyde olan öğrenciler için AYT %100 Coğrafya başarı seti geliştirildi. AYT Coğrafya %100 başarı seti soru bankası ile eksiklerinizi gidererek en iyiler arasına girebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinde olan öğrenciler için süper öğreten sistem coğrafya soru bankası tasarlanmıştır. Coğrafya dersinde zayıf olduğunu düşünen öğrencilerimiz için konuları kavramaya yönelik olarak soru çözümleri oluşturulmuştur.

%100 Başarı Seti AYT Coğrafya Soru Bankası ile hem bilgilendirmeyi hem de sınava hazır hale getirmeyi amaçladık. Her bölümde neler öğrenileceğini alt başlıklar hâlinde sıraladık.  Öğretmenin özel notlarından oluşan hatırlatmalarla konunun önemli noktalarına değindik.  Sayfa kenarlarında Coğrafi kavram ve terimler ansiklopedik bir düzen içinde açıkladık. Konuyla ilgili testlerin ölçücü ve nitelikli olmasına özen gösterdik. Konu testleri bittikten sonra coğrafya konularını ÖSYM standartlarına göre tarayan deneme sınavı tarzında sekiz adet testi sizlerle buluşturduk.

Kitabın en sonuna büyük ölçekli haritalar yerleştirdik. Bu haritaların coğrafya çalışmalarınızın her adımında size yardımcı olacağını harita okumalarınızın coğrafya başarınızı artıracağını umuyoruz.

Youtuber Hocalarla Ücretsiz AYT Coğrafya Dersleri

Kafa Dengi tv yayınlarından dersleri kolayca kavramınız kolaylaştırmak için Ea, sayısal ve sözel de derslerde sizin 100’lerce ders üzerinde video çekilerek başarıya kolayca ulaşmanız hedeflendi. Önce sizin için özenle hazırlanan konu anlatımlarını izleyin ardın daha sonra takıldığınız, farklı çözümlerini merak ettiğiniz sorunun Qr kodunu telefonunuzdan okutarak farklı çözümü videolarını izleyebilirsiniz.

Kafa Dengi Yayınlarından Siber Koç Uygulaması

Kafa Dengi yayınları tecrübeli kadrosu ile kısa zaman önce siber koç sistemini size sundu.

Kafa Dengi siber koç sistemi ile geneksel sistemin aksine Siber koç sistemi ile üniversiteye hazırlık sürecinde size bir yol haritası çizilmekte bu yol haritası üzerinde ilerlenilmektedir.

Siber koç sistemi, başarınızı soruların zorluk seviyesine bakarak ve sınavda çıkma olasılığı yüksek sorularak bakarak test eder.

Bu süreçte elde ettiği tüm bu tür analizleri size istatistikler ve mikro karneler şeklinde size sunar. Bu şekilde size bir checkup uygulayarak başarıya giden yolda size yol gösterir size koçluk eder.

Siber koç sistemi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

%100 Başarı Seti AYT Coğrafya Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: DOĞAL SİSTEMLER

BÖLÜM 2: BEŞERİ SİSTEMLER

BÖLÜM 3: KÜRESEL ORTAM: BÖLGELER VE ÜLKELER

BÖLÜM 4: ÇEVRE VE TOPLUM

IRM Digital Web Çözümleri