AYT Coğrafya Soru Bankası | Yeni Tarz   %100 Başarı Seti

En iyi kitap sizin düzeyinize uygun kitaptır. Alt yapınızın iyi olduğu dersler vardır, zayıf olduğu dersler vardır. Bunun için size farklı düzeyde iki ayrı soru bankası seti sunuyoruz:

% 100 Başarı Seti: Alt yapınızın iyi olduğu derslerde bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz. Alt yapınızın zayıf olduğu derslerde ise Süper Öğreten Setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.

% 100 Başarı Seti, adı üzerinde size üniversite sınavında kolay, orta, zor tüm soruları yaptırmayı amaçlar. Bu set sizi zirveye taşır.

%100 Başarı Seti AYT Coğrafya Soru Bankası ile hem bilgilendirmeyi hem de sınava hazır hale getirmeyi amaçladık. Her bölümde neler öğrenileceğini alt başlıklar hâlinde sıraladık.  Öğretmenin özel notlarından oluşan hatırlatmalarla konunun önemli noktalarına değindik.  Sayfa kenarlarında coğrafi kavram ve terimler ansiklopedik bir düzen içinde açıkladık. Konuyla ilgili testlerin ölçücü ve nitelikli olmasına özen gösterdik. Konu testleri bittikten sonra coğrafya konularını ÖSYM standartlarına göre tarayan deneme sınavı tarzında sekiz adet testi sizlerle buluşturduk.

Kitabın en sonuna büyük ölçekli haritalar yerleştirdik. Bu haritaların coğrafya çalışmalarınızın her adımında size yardımcı olacağını harita okumalarınızın coğrafya başarınızı artıracağını umuyoruz.

AYT Coğrafya Soru Bankası | Orta ve İleri Düzeyler

Youtuber hocalarla ücretsiz üniversiteye hazırlık

Kafa Dengi TV sizi ücretsiz üniversiteye hazırlıyor: Youtuber hocalarınız size hem Sayısal hem de EA-Sözelde 400’er saat ders veriyor: youtube.com/kafadengitv. Önce dersleri izleyin ardından soru bankasından test çözün. Daha sonra da çözemediğiniz, takıldığınız ya da pratik çözümünü merak ettiğiniz soruların video çözümlerini QR Kod okutarak ya da web sitemizden izleyin:www.kafadengiyayinlari.com

Türkiye’nin ilk ve tek siber koçu

Çeyrek yüzyıllık birikimimizle sizin için tasarladığımız “Siber Öğrenci Koçu” üniversite yolunda size sırdaş vedanışman olarak yol gösterecektir. Soru bankalarınızla birlikte kullanacağınız Siber Koçunuz:

  • sizin de katkınızla sizi yakından takip edecek,
  • size mikro ölçeğe kadar inen karneler verecek,
  • akademik check-up yapacak,
  • temel sorunlarınızı teşhis edip size özel çözümler üretecek.

Kullanılmakta olan ölçme değerlendirme sistemleri öğrencinin boş ve yanlışlarının nedenlerini saptayamıyor. Halbuki teşhis koymadan tedavi olmaz ki! Siber Koçunuz sizin de katkınızla en çok hangi nedenlerle yanlış yaptığınızı ve boş bıraktığınızı istatistik olarak tutuyor sonra da bunlar için size çözüm yollarını gösteriyor. Siber Koçunuz soru bankanızdaki soruların kolay, orta, zor oluşuna bağlı olarak başarı düzeyinizi ayrı ayrı analiz ediyor. Siber Koçunuz bir de soru bankanızdaki üniversite sınavında çıkma olasılığı olan sorular açısından başarı düzeyinizi analiz ediyor. Bu analizlere dayalı olarak sizi yönlendiriyor. Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan bir kadro hazırladı kitaplarınızı, artık sıra sizde! Siz de bu kitapları hakkıyla çalışarak Türkiye’nin en iyileri arasına girebilirsiniz.

%100 Başarı Seti AYT Coğrafya Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: DOĞAL SİSTEMLER

BÖLÜM 2: BEŞERİ SİSTEMLER

BÖLÜM 3: KÜRESEL ORTAM: BÖLGELER VE ÜLKELER

BÖLÜM 4: ÇEVRE VE TOPLUM

IRM Digital Web Çözümleri