TYT Fizik Soru Bankası – 1 | %100 Başarı Seti

Sizin için en  güzel seçim sizin düzeyinize uygun olan kitabı seçmek olacaktır. Alt yapınızın iyi seviyede veya zayıf olduğu dersler vardır. Bu sebeple size iki farklı seviyede olan iki ayrı soru bankası seti tavsiye ediyoruz:

  • % 100 Başarı Seti: Seviyenizin iyi olduğu derslerde bu setin soru bankalarını kullanmanızı önermekteyiz.
  • Süper Öğreten Set: Alt yapı durumunuzun zayıf olduğu derslerde ise bu setin soru bankalarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

%100 Başarı seti, isminden anlaşılacağı gibi kolay, orta, zor tüm seviyelerde olan soruları çözmeyi amaçlar, %100 başarı seti ile zirveyi hedefleyin.

Fizik dersi soru bankasında olan tüm konuları irdeleyerek daha kolay kavranabilir hale getirdik. Bununla birlikte %100 Başarı Seti TYT Fizik-1 soru bankası, MEB Talim Terbiye Kurulunun öngördüğü kazanımlara uygun şekilde hazırlanmıştır.

Bu nedenle TYT Fizik-1 Soru Bankasını ufak ama sizin için çok önemli ipuçları içeren ve doğru bildiğimiz yanlışları bize açıklayan “Kavram Yanılgıları”yla zenginleştirmek istedik.  “Öğrendiklerimizi Test Edelim” bölümünde ise, Fizik dersi konularla ilgili Üniversite sınavı düzeyindeki tüm soruları bir solukta çözebileceksiniz, eliniz çabuk tutun.

TYT Fizik-1 Soru Bankası | Orta ve İleri Düzeyler için

Üstelik yotuber hocalardan üniversiteye hazırlık

Kafa dengi TV sizi ücretsiz olarak üniversiteye hazırlıyor. Youtuber hocalarımızdan size hem Sayısal hem de Eşit Ağırlık ve Sözel’de 400’er saat ders veriliyor. Önce Kafa dengi TV de size özel hazırlanmış dersleri izleyip, ardından Fizik Soru Bankası – 1’de bulunan testleri çözün. Sonrasında eğer takıldığınız, yapamadığınız veya pratik bir çözümü var mı diye merak ettiğiniz sorular olursa, video çözümlerine sayfanın üst kısmında bulunan QR kodu okutarak ya da web sitemizde bulunan bağlantıyı izleyerek ulaşabilirsiniz; www.kafadengiyayinlari.com

Uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile sizin için düşünüp tasarladığımız “Siber Öğrenci Koçu” size yardımcı olacak ve size yol gösterecektir. Soru bankanız ile birlikte kullanacağınız siber koçunuz:

  • Sizinde çabalarınız ile size yakından takip edecek
  • Size mikro ölçeklere inen karneler verecek
  • Akademik bir check up uygulanacak
  • Temel sorunlarını çözmek de size yardımcı olup size özel çözümler üretecek

Kullanılmakta olan ölçme ve değerlendirme sistemleri öğrencilerin boş ve yanlışlarının nedenlerini saptayamıyor. Oysaki teşhis olmadan tedavi olmayacağını herkes bilir! Siber koçunuz sizinde yardımınızla en çok hangi nedenlerden dolayı yanlış yaptığınızı veya şıkları boş bıraktığınızı istatistiklerini tutuyor sonrasında bunlar için size çözüm yolları gösteriyor. Siber koçunuz soru bankanızdaki soruların orta veya ileri olarak düzeylerine bakarak başarı düzeyinizi analiz ediyor ayrıca siber koçunuz soru bankanızda üniversite sınavında çıkma olasılığı yüksek olan sorular açısından başarı düzeyinizi analiz ediyor. Bu analizleri değerlendirerek sizi yönlendiriyor.

%100 Başarı Seti TYT Fizik-1 Soru Bankasının konu başlıklarını aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Düzgün Çembersel Hareket

BÖLÜM 2: Basit Harmonik Hareket

BÖLÜM 3: Dalga Mekaniği

BÖLÜM 4: Atom Fiziğine Giriş ve Radyoaktivite

BÖLÜM 5: Modern Fizik

BÖLÜM 6: Modern Fiziğin Teknolojideki Uygulamaları

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri