AYT Fizik Soru Bankası – 1 | %100 Başarı Seti | Yeni Tarz

En iyi kitap sizin düzeyinize uygun kitaptır. Alt yapınızın iyi olduğu dersler vardır, zayıf olduğu dersler vardır. Bunun için size farklı düzeyde iki ayrı soru bankası seti sunuyoruz:

  • % 100 Başarı Seti: Alt yapınızın iyi olduğu derslerde bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.
  • Süper Öğreten Set: Alt yapınızın zayıf olduğu derslerde ise bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.

% 100 Başarı Seti, adı üzerinde size üniversite sınavında kolay, orta, zor tüm soruları yaptırmayı amaçlar. Bu set sizi zirveye taşır.

Fizik dersinin tüm konularını, kazanım kazanım irdeleyerek kavramayı olabildiğince kolay hâle getirdik.  Ayrıca %100 Başarı Seti AYT Fizik Soru Bankası -1, MEB Talim Terbiye Kurulunun öngördüğü kazanımlardan ne bir eksik ne bir fazla bilgi içeriyor.

Bu nedenl kitabı ufak ama hayati ipuçları ve doğru bilinen yanlışları bize açıklayan “Kavram Yanılgıları”yla zenginleştirdik. “Öğrendiklerimizi Test Edelim” bölümünde ise, konuyla ilgili üniversite sınavları düzeyindeki tüm soru tipleri bir solukta çözmen için seni bekliyor olacaklar, elini çabuk tut!

AYT Fizik Soru Bankası – 1 | %100 Başarı Seti | Yeni Tarz

YOUTUBER HOCALARLA ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Kafa Dengi TV sizi ücretsiz üniversiteye hazırlıyor: Youtuber hocalarınız size hem Sayısal hem de EA-Sözelde400’er saat ders veriyor: youtube.com/kafadengitv. Önce dersleri izleyin ardından soru bankasından test çözün. Daha sonra da çözemediğiniz, takıldığınız ya da pratik çözümünü merak ettiğiniz soruların video çözümlerini QR Kod okutarak ya da web sitemizden izleyin: www.kafadengiyayinlari.com

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK SİBER ÖĞRENCİ KOÇU

Çeyrek yüzyıllık birikimimizle sizin için tasarladığımız “Siber Öğrenci Koçu” üniversite yolunda size sırdaş ve danışman olarak yol gösterecektir. Soru bankalarınızla birlikte kullanacağınız Siber Koçunuz:

  • sizin de katkınızla sizi yakından takip edecek,
  • size mikro ölçeğe kadar inen karneler verecek,
  • akademik check-up yapacak,
  • temel sorunlarınızı teşhis edip size özel çözümler üretecek.

Kullanılmakta olan ölçme değerlendirme sistemleri öğrencinin boş ve yanlışlarının nedenlerini saptayamıyor. Halbuki teşhis koymadan tedavi olmaz ki! Siber Koçunuz sizin de katkınızla en çok hangi nedenlerle yanlış yaptığınızı ve boş bıraktığınızı istatistik olarak tutuyor sonra da bunlar için size çözüm yollarını gösteriyor. Siber Koçunuz soru bankanızdaki soruların kolay, orta, zor oluşuna bağlı olarak başarı düzeyinizi ayrı ayrı analiz ediyor. Siber Koçunuz bir de soru bankanızdaki üniversite sınavında çıkma olasılığı olan sorular açısından başarı düzeyinizi analiz ediyor. Bu analizlere dayalı olarak sizi yönlendiriyor. Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan bir kadro hazırladı kitaplarınızı, artık sıra sizde! Siz de bu kitapları hakkıyla çalışarak Türkiye’nin en iyileri arasına girebilirsiniz.

%100 Başarı Seti AYT Fizik Soru Bankası – 1 kitabının bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Kuvvet ve Hareket

BÖLÜM 2: Elektrik ve Manyetizma

IRM Digital Web Çözümleri