AYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti 

Sizin için en  güzel seçim sizin düzeyinize uygun olan kitabı seçmek olacaktır. Alt yapınızın iyi seviyede veya zayıf olduğu dersler vardır. Bu sebeple size iki farklı seviyede olan iki ayrı soru bankası seti tavsiye ediyoruz:

  • % 100 Başarı Seti: Seviyenizin iyi olduğu derslerde bu setin soru bankalarını kullanmanızı önermekteyiz.
  • Süper Öğreten Set: Alt yapı durumunuzun zayıf olduğu derslerde ise bu setin soru bankalarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

%100 Başarı seti, isminden anlaşılacağı gibi kolay, orta, zor tüm seviyelerde olan soruları çözmeyi amaçlar, %100 başarı seti ile zirveyi hedefleyin.

Soru bankasında yer alan tüm konuları irdeleyerek daha kolay kavranabilir hale getirdik. Bununla birlikte %100 Başarı Seti AYT Geometri Soru Bankası, MEB Talim Terbiye Kurulunun öngördüğü kazanımlara uygun şekilde hazırlanmıştır.

Bu nedenle AYT Geometri Soru Bankası’nı ufak ama sizin için çok önemli ipuçları içeren ve doğru bildiğimiz yanlışları bize açıklayan “Kavram Yanılgıları”yla zenginleştirmek istedik.  “Öğrendiklerimizi Test Edelim” bölümünde ise, geometri dersi konularla ilgili Üniversite sınavı düzeyindeki tüm soruları bir solukta çözebileceksiniz, eliniz çabuk tutun.

AYT Geometri Soru Bankası | Orta ve İleri Düzeyler için

Youtuber Hocalar Eşliğinde AYT Hazırlık

Kafa dengi TV sizi ücretsiz olarak üniversiteye hazırlıyor. Üstelik aynı zamanda Youtuber olan hocalarımızdan size hem sayısal hem de sözel 400’er saat ders veriliyor. Önce Kafa dengi TV de size özel hazırlanmış dersleri izleyin ardından geometri soru bankasında test çözün sonrasında eğer takıldığınız, yapamadığınız veya pratik bir çözümü varmı diye merak ettiğiniz soruların video çözümlerin QR kod okutarak ya da web sitemizden izleyin: www.kafadengiyayinlari.com

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK SİBER ÖĞRENCİ KOÇU

Türkiye’de ilk ve tek siber koç sistemi

Uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile sizin için düşünüp tasarladığımız “Siber öğrenci koçu” size yardımcı olacak ve size yol gösterecektir. Soru bankanız ile birlikte kullanacağınız siber koçunuz:

  • Sizinde çabalarınız ile size yakından takip edecek
  • Size mikro ölçeklere inen karneler verecek
  • Akademik bir check up uygulaucak
  • Temel sorunlarını çözmek de size yardımcı olup size özel çözümler üretecek

Kullanılmakta olan ölçme ve değerlendirme sistemleri öğrencilerin boş ve yanlışlarının nedenlerini saptayamıyor. Oysaki teşhis olmadan tedavi olmayacağını herkes bilir! Siber koçunuz sizinde yardımınızla en çok hangi nedenlerden dolayı yanlış yaptığınızı veya şıkları boş bıraktığınızı istatistiklerini tutuyor sonrasında bunlar için size çözüm yolları gösteriyor. Siber koçunuz soru bankanızdaki soruların orta veya ileri olarak düzeylerine bakarak başarı düzeyinizi analiz ediyor ayrıca siber koçunuz soru bankanızda üniversite sınavında çıkma olasılığı yüksek olan sorular açısından başarı düzeyinizi analiz ediyor. Bu analizleri değerlendirerek sizi yönlendiriyor

%100 Başarı Seti AYT Geometri Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Açılar ve Özel Üçgenler

BÖLÜM 2: Üçgende Uzunluk ve Alan

BÖLÜM 3: Çokgenler ve Dörtgenler

BÖLÜM 4: Çember ve Daire

BÖLÜM 5: Katı Cisimler

BÖLÜM 6: Analitik Geometri

IRM Digital Web Çözümleri