AYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti | Orta ve ileri düzeyler için 

 Değerli öğrenciler Kafa dengi yayınları Üniversiteye hazırlık yaparken size yardımcı olması için iki adet kitap tasarladı.

İlk kitap

%Başarı seti ayt geometri, Geometri dersinde ileri düzeyde olan öğrencileri, daha iyi seviyeye getirmek için tasarlanmış bir soru bankası

Ayt geometri %100 başarı seti ile takıldığınız veya zorlandığı konuları irdeleyerek, zirveye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İkinci kitabımız ise

Süper öğreten sistem ayt geometri soru bankasında ise alt yapısı zayıf olan öğrencilerimizi hedefledik (başlangıç ve orta seviye)

Ayt geometri süper öğreten sistem ile geometri dersinde ilerlemek sorun yaşayan öğrencilerimize kavramsal konu anlatımları ile yardımcı olmaya çalıştık

Ayt geometri yotube dersleri

Kafadengi yayınlarından işinizi kolaylaştırmak adına özenle oluşturulmuş Kafa dengi tv’de Ayt geometri dersine dair yüzlerce video konu anlatımı ve sorumu çözümleri bulacaksınız. Anlamadığınız takıldığınız veya zorlandığınız soruların video çözümlerini kitap üzerinde olan QR kodunu okutarak ulaşabilirsiniz.

Kafandengi yayınlarında Türkiye’nin ilk siber koç sistemi

Kafa dengi yayınları uzun yıllar edindiği tecrübeler ile siber koç sistemini geliştirdi.

Kafadengi siber koç sistemi üniversiteye hazırlık yolunda yarımcı ve yol gösterici olacaktır.

Peki nedir Kafa dengi siber koç sistemi

Siber koç sistemi, kafadengi.com üzerinde yapmış olduğunuz online çalışmalara bağlı olarak, size yanlış ve hatalarınızın nedenlerini istatiksel olarak gösterecektir ayrıca kitaptaki soruların zorluk seviyelerine ve sınavda çıkma olasılığı yüksek olan sorulara bakarak size biz analiz sunacaktır

Bu analizler sonucunda size mikro ölçekte karneler vererek size yönlendirecektir. Bu şekilde size bir akademik bir checkup uygulayıp hem size yol gösterecek hem de size bu yolda kolaylık sağlayacaktır.

%100 Başarı Seti AYT Geometri Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Açılar ve Özel Üçgenler

BÖLÜM 2: Üçgende Uzunluk ve Alan

BÖLÜM 3: Çokgenler ve Dörtgenler

BÖLÜM 4: Çember ve Daire

BÖLÜM 5: Katı Cisimler

BÖLÜM 6: Analitik Geometri

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri