AYT Kimya Soru Bankası | Süper Öğreten Sistem

AYT Kimya Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) Temel ve Orta Düzey

AYT Kimya Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) Temel ve Orta Düzey kitabımızı tam olarak anlamak için önce “Süper Öğreten Sistemi” tanımak lazım.

Süper Öğreten Sistem nedir? Biraz bunu açalım.

Siz değerli öğrencilerin başarılı olması için ne gerekiyor? Önce konuyu öğrenmeniz ardından öğrendiğiniz konu ile ilgili test çözmeniz, yanlış veya boş bıraktığınız soruların çözümlerini izlemeniz ve testler, üniteler ilerledikçe toplu bir karne alıp hangi ünitenin hangi kazanımında daha çok hata yaptıysanız onları tespit edip eksiklerinizi tek tek kapamanız gerekmektedir. KafaDengi yayınları olarak birazdan size sunacağımız bu Süper Öğreten Sistem’de bunların hepsi var.

YouTube Platformu Üzerinden Ders Dinleme

Bu soru kitapçığı ile (AYT Kimya Soru Bankası – Süper Öğreten Sistem) bire bir örtüşen ders anlatımlarını ücretsiz bir şekilde YouTube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden AYT Kimya dersini seçip izleyebilirsin. Burada bire bir örtüşen deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Size 30 dakikalık ders anlatıp sadece dinlediklerinizle ilgili soruları çözmenize olanak sağlıyoruz.

Kitap İçeriği ve Test Çözme

Temel ve Orta düzey öğrencilere hitap eden bu kitabımızda karşınıza önce Öğretici Testler geliyor ve konuyu kavramanıza yönelik sorular çözüyorsunuz. Ardından Geliştiren Testler geliyor ve daha da detaya girip konudaki hakimiyetinizi geliştiriyorsunuz. En son Empatik Testler ile ÖSYM ile empati kuran testlere geçip AYT de karşınıza çıkabilecek türden sorularla kendinizi yeni tarz soruları çözebiliyor hale getiriyorsunuz.

Siber Öğrenci Koçu & KafaDengi Video Çözüm Mobil Uygulamaları

Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indir ve dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldur. Test sonunda yanlış veya boş bıraktığın tüm soruların video çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test başlarındaki kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber Koç’ta doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yapacak ve hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını sana sunacak.

A’dan Z’ye bir sistem değil mi? Artık AYT ye hazırsın, başarılar diliyoruz..

AYT Kimya Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) kitabı 11 bölüm – 48 dersten oluşmaktadır.

Bölüm isimlerini aşağıda görebilirsiniz,

Bölüm 1: Modern Atom Teorisi

Bölüm 2: Gazlar

Bölüm 3: Sıvı Çözeltiler ve Çözünürlük

Bölüm 4: Kimyasal Tepkimelerde Enerji

Bölüm 5: Kimyasal Tepkimelerde Hız

Bölüm 6: Kimyasal Tepkimelerde Denge

Bölüm 7: Kimya ve Elektrik

Bölüm 8: Karbon Kimyasına Giriş

Bölüm 9: Organik Bileşikler – Hidrokarbonlar

Bölüm 10: Organik Bileşikler – Fonksiyonel Gruplar

Bölüm 11: Enerji Kaynakları ve Bilimsel Gelişmeler

 

AYT Sos kimya soru bakası - süper öğreten sistem - Kafadengi yayınlarından

Örnek kitap talep formu için tıklayınız.

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri