TYT Extra Coğrafya Soru Bankası | Orta ve İleri Düzeyler için

Kafa Dengi Yayınları farklı düzeydeki öğrencilere hitap eden  kitaplar hazırladı. Orta ve ileri düzeyde olan öğrenciler için TYT Extra Coğrafya geliştirildi. Extra Seti TYT Coğrafya Soru Bankası ile eksiklerinizi gidererek en iyiler arasına girebilirsiniz.

TYT Extra Coğrafya Soru Bankası ile hem bilgi düzeyinizi artırmayı hem de sınavda karşılaşabileceğiniz zor soru tiplerini görmenizi sağlamayı amaçladık. Her bölümde neler öğrenileceğini alt başlıklar hâlinde sıraladık. Öğretmenin özel notlarından oluşan hatırlatmalarla konunun önemli noktalarına değindik.  Sayfa kenarlarında coğrafi kavram ve terimleri ansiklopedik bir düzen içinde açıkladık. Konuyla ilgili testlerin ölçücü ve nitelikli olmasına özen gösterdik. Konu testleri bittikten sonra coğrafya konularını ÖSYM standartlarına göre tarayan deneme sınavı tarzında sekiz adet testi sizlerle buluşturduk.

Kitabın en sonuna büyük ölçekli haritalar yerleştirdik. Bu haritaların coğrafya çalışmalarınızın her adımında size yardımcı olacağını harita okumalarınızın coğrafya başarınızı artıracağını umuyoruz.

Youtuber Hocalardan TYT Coğrafya Dersleri

Kazanım Detaylı Cevap Anahtarları

Her Ünite Sonunda Sarmal Denemeler

IRM Digital Web Çözümleri