TYT Felsefe Soru Bankası %100 Başarı Seti | Orta ve İleri Düzeyler

Soru bankasında en doğru seçimi yapmak için, seviyenize uygun olan kitabı seçmeniz gerekir. Kafa Dengi Yayınlarının hazırladığı TYT Felsefe Soru Bankası %100 Başarı Seti kitabı ile seviyeni yukarılara çıkarmak çok daha kolay.

Her işin bir felsefesi olduğunu çokça duymuşsundur. Burada felsefe sözcüğü, “yol, yöntem, tarz, düşünce biçimi” gibi anlamlara gelmektedir. Eski dilde bu sözcük “hikmet” kavramı ile karşılanmıştır. Eski Yunan’da felsefe ile uğraşan kişilere sophos (bilge: hakîm) denmiştir. Kısaca bilginin ve bilgeliğin peşinden koşma veya bilgi ve bilgeliği arama anlamı taşıyan felsefe ile uğraşanlara filozof denmiştir. Önemli filozoflardan Sokrates’in, “Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir.” sözü filozofların devamlı arayış içinde olduğunu gösteren özlü bir sözdür.

Sınava hazırlanmanın da bir felsefesinin olduğunu idrak etmiş biri olarak seni bilgiyi arama uğraşı ile baş başa bırakacağız. Sağlam bir düşünce yapısına ve Türkçeyi doğru anlama gücüne dayalı olan felsefe sorularını çözdükçe bilgin artacak, üstelik bu bilinç senin varlığı, ahlakı, sanatı, dini, siyaseti, bilimi çok yönlü algılamanı sağlayacaktır. İşte biz de çözmeye başlayacağın ve çözerken birçok kazanım elde edeceğin TYT Felsefe Soru Bankası kitabını üniversiteye hazırlık sürecinde sana temel kaynak olarak hazırlamaya çalıştık.

Youtuber Hocalarımızdan Ücretsiz Dersler

Youtuber hocalarınız sizin için hem Sayısal hem de EA-Sözelde 400 saate yakın ders veriyor.

İlk önce video dersi izleyin ardından TYT Felsefe soru bankası kitabındaki soruları çözmeye başlayın. Eğer çözmek de zorlandığınız ve “farklı çözümlerini var mı?” diye merek ettiğiniz sorular olursa kitabın üst kısmında bulunan  QR kodu okutarak video çözümlerine ulaşın.

Kafa Dengi Yayınlarından Türkiye’nin Siber Koçu

Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile tasarladığımız Siber Öğrenci Koçu sizin için yol gösterici ve yardımcı olacaktır.

Kullanılmakta olan geleneksel ölçme ve değerlendirme sistemleri öğrencilerin karşılaştığı hata ve yanlışların sebebini ölçümleyememektedir. Bu da boş ve yanlışların tam olarak sebebinin anlaşılamamasına sebep olmaktadır.

Siber koç sistemi ise sizin boş ve hatalarınızın sebeplerini size istatistikler halinde sunmaktadır. Bu şekilde size mikro ölçekte karneler verip size yönlendirmektedir. Bunun dışında Siber koç aynı zamanda soru bankanızda olan soruların zor ve kolay olmasına ve sınavda çıkma olasılığı yüksek olan sorulara göre başarı seviyenizi ölçmektedir.

İşte bu şekilde deyim yerindeyse Siber koç size bir checkup uygulamakta yaptığı bu analizi size istatistikler halinde sunup size yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan bir kadro hazırladı kitaplarınızı. Artık sıra sizde! Siz de bu kitaplara hakkıyla çalışarak Türkiye’nin en iyileri arasına girebilirsiniz.

%100 Başarı Seti TYT Felsefe Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Felsefe ile Tanışma

BÖLÜM 2: Felsefe ile Düşünme

BÖLÜM 3: Varlık Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 4: Bilgi Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 5: Bilim Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 6: Ahlak Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 7: Din Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 8: Siyaset Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 9: Sanat Felsefesinin Konusu ve Problemleri

BÖLÜM 10: MÖ 6. Yüzyıl – MS 2. Yüzyıl Felsefesi

BÖLÜM 11: MS 2. Yüzyıl – MS 15. Yüzyıl Felsefesi

BÖLÜM 12: 15. Yüzyıl – 17. Yüzyıl Felsefesi

BÖLÜM 13: 18. Yüzyıl – 19. Yüzyıl Felsefesi

BÖLÜM 14: 20. Yüzyıl Felsefesi

IRM Digital Web Çözümleri