TYT Fizik Soru Bankası | Süper Öğreten Sistem

TYT Fizik Soru Bankası | Süper Öğreten Sistem temel ve orta düzey öğrenciler için hazırlanan kitabımızı tam olarak anlamak için önce kitabımızın parçası olduğu “Süper Öğreten Sistemi” tanımak lazım.

Süper Öğreten Sistem nedir? Gelin buna bakalım…

Çok kıymetli, siz öğrencilerin başarılı olması için ne gerekiyor? İlk başta konuyu tam anlamıyla öğrenerek sonrasında öğrendiğiniz konu ile ilgili test çözmeniz, yanlış veya boş bıraktığınız soruların çözümlerini izlemeniz ve testler, üniteler ilerledikçe toplu bir karne alıp hangi ünitenin hangi kazanımında daha çok hata yaptıysanız onları tespit edip eksiklerinizi tek tek kapamanız gerekmektedir. KafaDengi yayınları olarak birazdan size sunacağımız bu Süper Öğreten Sistem’de bunların hepsi var.

TYT Fizik Soru Bankası | Süper Öğreten Sistem

YouTube Platformu Üzerinden Ders Dinleme

Bu soru kitapçığı ile (TYT Fizik Soru Bankası – Süper Öğreten Sistem) bire bir örtüşen ders anlatımlarını ücretsiz bir şekilde YouTube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden TYT Fizik dersini seçip izleyebilirsin. Burada bire bir örtüşen deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Size 30 dakikalık ders anlatıp sadece dinlediklerinizle ilgili soruları çözmenize olanak sağlıyoruz.

Kitap İçeriği ve Test Çözme

Temel ve Orta düzey öğrencilere hitap eden bu kitabımızda karşınıza önce Öğretici Testler geliyor ve konuyu kavramanıza yönelik sorular çözüyorsunuz. Ardından Geliştiren Testler geliyor ve daha da detaya girip konudaki hakimiyetinizi geliştiriyorsunuz. En son Empatik Testler ile ÖSYM ile empati kuran testlere geçip TYT de karşınıza çıkabilecek türden sorularla kendinizi yeni tarz soruları çözebiliyor hale getiriyorsunuz.

Siber Öğrenci Koçu & KafaDengi Video Çözüm Mobil Uygulamaları

Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indir ve dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldur. Test sonunda yanlış veya boş bıraktığın tüm soruların video çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test başlarındaki kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber Koç’ta doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yapacak ve hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını sana sunacak.

A’dan Z’ye bir sistem değil mi? Artık TYT ye hazırsın, başarılar diliyoruz..

TYT Fizik Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) kitabı 10 bölüm – 37 dersten oluşmaktadır.

Bölüm isimlerini aşağıda görebilirsiniz,

Bölüm1: Fizik Bilimine Giriş

Bölüm2: Madde ve Özellikleri

Bölüm3: Hareket ve Kuvvet

Bölüm4: Enerji

Bölüm5: Isı ve Sıcaklık

Bölüm6: Elektrostatik

Bölüm7: Elektrik ve Manyetizma

Bölüm8: Basınç ve Kaldırma Kuvveti

Bölüm9: Dalgalar

Bölüm10: Optik

 

Tyt fizik soru bankası - süper öğereten sistem - Kafa dengi yayınları

Örnek kitap talep formu için tıklayınız.

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri