TYT FİZİK SORU BANKASI 

Sizin için en iyi TYT Fizik Soru Bankası seti hangisidir?

Sizin için en yararlı soru bankası şuanki düzeyinize uygun olan soru bankası olacaktır. Bu sebeple sizin için iki adet kitap seti düşündük.

%100 Başarı seti: Eğer alt yapınız iyi ise tek yapmanız gereken bu seti alarak kendinizi daha iyi bir konuma taşımak olacaktır.

İleri seviyede tyt fizik sorularını çözerek en iyiler arasına girmek istiyorsan bu kitap tam sana göre.

Süper öğreten sistem: Alt yapınızın zayıf olduğu derslerde bu soru bankasını kullanarak eksiklerinizi gidebilirsiniz, tüm başlangıç ve orta seviyeler için uygun bir kitaptır. Sizde eksiklerini giderip seviyenizi yükseltmek istiyorsanız Tyt fizik süper öğreten soru bankasını bakabilirsiniz.

Ayrıca Tyt fizik soru bankasını MEB Talim Terbiye Kurulunun tüm kazanımları içerisinde size sunmaktadır.

Ünlü Youtube hocalarından TYT Fizik video dersleri

Kafa Dengi Tv ile Tyt Fizik’te üniversiteye bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Hocalarımız Sayısal ve EA-Sözel ders gruplarında yüzlerce saat ders vererek size yardımcı oluyor. Önce dersleri izleyip ardından TYT Fizik soru bankanızdan soruları çözebilirsiniz. Eğer takıldığınız veya pratik çözümünü merak ettiğiniz sorular olursa QR kodunu okutarak videosunu hemen izleyebilirsiniz

Türkiye’de Bir İlk “ Siber Koç “ Uygulaması

Yılların birikimi ile sizin için tasarladığımız “Siber Öğrenci Koçu” üniversiteye hazırlanırken size hem yoldaş hem de en büyük yardımcınız olacak.

Sizi bu süreçte yakından takip edecek

Mikro ölçekte karneler verecek

Akademik check-up uygulayacak

Tüm bu uygulamalardan yola çıkarak sorunlarınızı teşhis edip size en uygun çözümü önerecektir. Kullanılmakta olan geleneksel sistemlerde boş bırakılan veya hata yapılan yerlerdeki soruların nedenleri saptanamıyor dolayısıyla doğru bir teşhis ortaya konamıyordu. İşte bu noktada Siber Koçunuz nerelerde yanlış yaptığınıza dair istatistikleri size sunarak, çözüm yolları gösterecektir. Kolay orta ve zor düzeyde olan sorular ile ve sınavda çıkma olasılığı yüksek olan sorulara bakarak size ayrıca bir analiz sunacaktır.

%100 Başarı Seti TYT Fizik Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Fizik Bilimine Giriş

BÖLÜM 2: Madde ve Özellikleri

BÖLÜM 3: Basınç ve Kaldırma Kuvveti

BÖLÜM 4: Isı ve Sıcaklık

BÖLÜM 5: Hareket ve Kuvvet

BÖLÜM 6: Enerji

BÖLÜM 7: Elektrostatik

BÖLÜM 8: Elektrik ve Manyetizma

BÖLÜM 9: Optik

BÖLÜM 10: Dalgalar

IRM Digital Web Çözümleri