TYT Hiç Matematik Soru Bankası Temel Matematik

Hiç matematik bilmiyor olabilirsin. Bu kitap zaten hiç matematik bilmeyenler için kaleme alındı. Önemli olan matematiğe “en en temelden” başlamak.

9 Net Yaptıran Soru Bankası

TYT Hiç Matematik Soru Bankası, Kafa Dengi TV’deki derslerle birlikte matematiği en temelden başlayarak öğretiyor. Bu sistemle birlikte TYT Matematik’te Türkiye ortalamasını 2’ye katlayabilirsin. TYT’de geometri konularını saymazsak matematik konularından ÖSYM’den gelen soru sayısı 28-29 sorudur, bunların 8-9’u ise nispeten kolay sorulardır. Eğer bu kitabı tam öğrenerek çalışırsan 8-9 net yapabilir ve TYT’deki sıralamanı %50’lik dilimden %30’luk dilime yükseltebilirsin. Bir başka deyişle 500 bin kişi öne geçebilirsin.

KAFADENGİ TV & KAFADENGİ VİDEO ÇÖZÜM MOBİL UYGULAMALARI

TYT Hiç Matematik Soru Bankası ile birebir örtüşen ders anlatımlarını ücretsiz bir şekilde Youtube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden Hiç Matematik dersini seçip izleyebilirsin. Burada birebir örtüşen deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Kitabı çözmeye başlamadan önce KafaDengi TV’deki dersleri izlemeli ardından da soru bankasındaki soruları çözmelisin. Boş bıraktığın ya da yanlış yaptığın soruların çözümlerine KafaDengi Video Çözüm mobil uygulaması ile sayfa başlarındaki karekodu okutarak ulaşabilirsin.

SİBER KOÇ ÖĞRENCİ KOÇU

Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indir ve dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldur. Siber Koç’ta doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yapacak ve hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını sana sunacak ve çözüm reçeteleri verecek.

TYT Hiç Matematik Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

Bölüm 1: Sayı Kümeleri ve Tam Sayılarda Dört İşlem
Bölüm 2: Rasyonel Sayılar (Kesirler)
Bölüm 3: Ondalık Sayılar (Ondalık Kesirler)
Bölüm 4: Denklemler
Bölüm 5: Eşitsizlikler
Bölüm 6: Üslü Sayılar
Bölüm 7: Köklü Sayılar
Bölüm 8: Mutlak Değer
Bölüm 9: Bölme ve Bölünebilme
Bölüm 10: Kümeler
Bölüm 11: Oran – Orantı
Bölüm 12: Temel Kavramlar
Bölüm 13: Sayısal Mantık

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri