TYT Kimya Soru Bankası | Süper Öğreten Sistem

TYT Kimya Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) Temel ve Orta Düzey

TYT Kimya Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) Temel ve Orta Düzey kitabımızı tam olarak anlamak için önce “Süper Öğreten Sistemi” tanımak lazım. Bu sistem ile neyi hedeflediğimizi aşağıda kısaca anlatalım.

Süper Öğreten Sistem tam olarak nedir? Gelin biraz bundan bahsedelim..

Siz değerli öğrencilerin başarılı olması için neye ihtiyacı var? Önce konuyu öğrenmeniz ardından öğrendiğiniz konu ile ilgili test çözmeniz, yanlış veya boş bıraktığınız soruların çözümlerini izlemeniz ve testler, üniteler ilerledikçe toplu bir karne alıp hangi ünitenin hangi kazanımında, soru tipinde daha çok hata yaptıysanız onları tespit edip eksiklerinizi tek tek kapamanız gerekmektedir. Kafa Dengi yayınları olarak sizlere sunduğumuz Süper Öğreten Sistem soru bankası kitaplarında bunların hepsi var.

TYT Kimya Soru Bankası | Temel ve Orta Düzey

YouTube Video Platformu Üzerinden Ders Dinleme

Bu soru kitabı ile  (TYT Kimya Soru Bankası – Süper Öğreten Sistem) bire bir uyumlu ders anlatımlarını ücret gerekmeden, yani ücretsiz bir şekilde YouTube video platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden TYT Kimya ders serisini seçip izleyebilirsin. Burada bire bir uyumlu deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Sana 30 dakikalık ders anlatıp sadece dinlediklerinle ilgili soruları çözmene olanak sağlıyoruz.

tyt kimya soru bankası süper öğreten

Kitap İçeriği ve test çözme

Temel ve Orta düzey öğrencileri hedefleyen bu kitabımızda karşınıza önce Öğretici Testler geliyor ve konuyu kavramanıza yönelik test sorularını çözüyorsunuz. Hemen sonra Geliştiren Testler geliyor ve daha fazla detaya girip konudaki hakimiyetinizi geliştiriyorsunuz. En son ve muhteşem Empatik Testler ile ÖSYM ile empati kuran testlere geçip YKS’nin TYT sınavında karşınıza çıkabilmesi muhtemel türden sorularla kendinizi yeni tarz soruları çözebiliyor hale getiriyorsunuz. Yani ÖSYM’nin yeni tarz sorularına hazır hale geliyorsunuz.

Siber Öğrenci Koçu & KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamaları

Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indirip dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldurabilirsin. Test sonunda yanlış yaptığın veya boş bıraktığın tüm soruların video çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test sayfalarının başlarında bulunan kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber Koç aracılığı ile doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yaparak, hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını bile sana sunuyor olacak.

Sence A’dan Z’ye herşeyi kapsayan bir sistem değil mi? Artık TYT ye hazırsın, başarılar diliyoruz..

TYT Kimya Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) kitabı 9 bölüm – 32 dersten oluşmaktadır.

Bölüm isimlerini aşağıda görebilirsiniz,

Bölüm 1: Kimya Bilimi

Bölüm 2: Atom ve Periyodik Sistem

Bölüm 3: Kimyasal Türler Arası Etkileşimler

Bölüm 4: Maddenin Halleri

Bölüm 5: Doğa ve Kimya

Bölüm 6: Kimyanın Temel Kanunları ve Kimyasal Hesaplamalar

Bölüm 7: Homojen Karışımlar

Bölüm 8: Asitler, Bazlar ve Tuzlar

Bölüm 9: Kimya Her Yerde

 

Tyt kimya soru bankası - süper öğereten sistem - Kafa dengi yayınları

Örnek kitap talep formu için tıklayınız.

IRM Digital Web Çözümleri