TYT Yeni Tarz Matematik Soru Bankası %100 Başarı Seti | Yeni Tarz

Kafa Dengi Yayınlarından Turgay Yılmaz’ın hazırladığı yardımcı kitap niteliğinde ki Yeni Tarz TYT Matematik Soru Bankası kitabını siz değerli öğrenciler için yayınladık. TYT Matematik Soru Bankası Kitabı orta ve ileri seviye öğrenciler için uygundur.

tyt matematik soru bankası

TYT Matematik Derslerini Youtube Üzerinden İzleme İmkanı

Bu soru kitapçığı ile paralel olarak ilerleyen ders anlatım videolarını Kafa dengi TV’ye girerek YouTube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden TYT Matematik dersini seçip izleyebilirsin. 30 dakikalık dersler ile sadece derste anlatılan konuya odaklı sorular çözmenize olanak sağlıyoruz.

Öğretici, Geliştirici ve Empatik TYT Matematik Testleri

Orta ve ileri düzey matematik öğrencileri için tasarlanmış bu kitapta öncelikle Öğretici TYT Matematik testleri ile kavramaya yönelik test çözümleri yapıyorsunuz. Ardından TYT Matematik Geliştirici test soruları ile daha detaya girerek kendinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Finalde ise Empatik TYT Matematik testleri ile ÖSYM’nin yeni tarzda çıkabilecek sorularına karşı bir alıştırma ve hazırlık yaparak yeni tarza sorulara da kendinizi hazırlamış oluyorsunuz.

Siber Öğrenci Koçu Sistemi ile Video Çözüm Mobil Uygulaması

Siber öğrenci koçu mobil uygulamasını indirdikten sonra TYT Matematik soru kitapçığındaki dersleri dinleyip testini çözerken bir taraftan da Kafa Dengi Siber Koç sanal optiği doldurursun. Testin sonunda hatalı yaptığın veya boş bıraktığın tüm sorular için video çözümlerine testin baş tarafında bulunan kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber koç sisteminde doldurmuş olduğun optik testler ise sana, akademik bir checkup uygulayıp hangi konularda eksik olduğunu, hangi tipte soruları yapamadığını veya niçin boş bırakıp yanlış yaptığına dair bir analiz sunup yol gösterici olacaktır.

Üniversiteye Hazırlıkta Orta ve İleri Seviye Öğrenciler için Uygundur

Siber öğrenci koçu uygulaması ile beraber Youtube video platformu Kafa Dengi Tv’de TYT Matematik Soru Bankasına ait konu anlatımlarını ve işine yarayacak diğer videoları bulabilirsiniz.

Siber öğrenci ve Kafa Dengi Tv youtube kanalı ile başarıya odaklanırken eksik ve hatalarınızı telafi edip gidermenize yardımcı oluyoruz.

Özellikleri:

  • ÖSYM’nin TYT yeni tarz matematik sorularına göre hazırlanmış
  • TYT matematik full video çözümü
  • Kafa Dengi akıllı tahta uygulaması
  • Yeni metotla öğretim

Kafa Dengi Yayınlarının TYT Matematik Soru Bankası Kitabının İçeriği

Bölüm 1: Matematik Temel Kavramlar

1.1. Sayıları Tanıma / 10

1.2. Matematik Bilgisi ve İşlem / 14

1.3. En Büyük Değer – En Küçük Değer / 24

1.4. Tek – Çift Sayılar / 28

1.5. Negatiflik – Pozitiflik / 32

1.6. Ardışık Sayılar / 34

Kafa Dengi Sorular / 38

Bölüm 2: Matematik Bölme Basamak Kavramı

2.1. Bölme / 40

2.2. Bölünebilme / 42

2.3. Özel Tanımlı Sayılar / 48

2.4. Basamak ve Çözümleme / 52

2.5. Formüllü Sayılar / 56

Kafa Dengi Sorular / 62

Ayrıca TYT Matematik örnek sayfa PDF dosyasına kitap görselinin altında bulunan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri