TYT EPİSODE 3- SAYISAL | TÜM DERSLER 4’LÜ SERİSİ

Sınava hazırlanırken mutlaka yapman gereken bir şey var ki o da genel tekrar. İşte bizler tam da bu konuda sana çok büyük katkı sağlayacak “Tüm Dersler 4’lü Serisi”ni hazırladık.

KİTAP BİTİRME MOTİVASYONU YÜKSEK

Her biri 4 kitaptan oluşan özel serimizin konuları pekiştirmende sana çok yardımı dokunacak. Sayfa yığınları arasında boğulmaman ve kitap bitirme motivasyonunu en üst düzeyde tutabilelim diye ara sınıf kitaplarını ara tatillere gelecek şekilde, TYT kitaplarını ise konu bütünlüğüne göre dört parçaya böldük.

YENİ TARZ VE KAZANIM ODAKLI SORULAR

Ayrıca ara sınıf tüm dersler soru bankalarında sorular yeni tarz ve kazanım odaklı karışımı olurken TYT tüm dersler soru bankalarında yeni tarz sorulara ağırlık verdik. Sakın boş bıraktığın ya da yanlış yaptığın sorular için endişe etme. Çünkü soruların video çözümleri yapıldı. Test sonunda yanlış veya boş bıraktığın tüm soruların çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test başlarındaki karekodu okutarak izleyebilirsin.

Ayrıca bu serinin şimdi akıllı tahta ve bilgisayar ortamlarında kullanılmak üzere dijital versiyonları da hazır. akillitahta.kafadengiyayinlari.com adresine üye olup ücretsiz indirebilirsin. Episode Tüm Dersler 4’lü Serisi, sınava girdiğinde “Ben böyle bir soru çözmüştüm” dedirterek senin başarı anahtarın olacak.

Bu serimiz:

● 9. Sınıf Tüm Dersler 1, 2, 3, 4
● 10. Sınıf Tüm Dersler 1, 2, 3, 4
● 11. Sınıf / Sayısal Tüm Dersler 1, 2, 3, 4
● 11. Sınıf / Eşit Ağırlık – Sözel Tüm Dersler 1, 2, 3, 4
● TYT / Sayısal Tüm Dersler 1, 2, 3, 4
● TYT / Eşit Ağırlık – Sözel Tüm Dersler 1, 2, 3, 4
Kitaplarından oluşuyor.

TYT Tüm Dersler 3 – Sayısal Soru Bankalarının bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

• Matematik
• Geometri
• Fizik
• Kimya
• Biyoloji
• Türkçe

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri