AYT Türk Edebiyatı Soru Bankası | Yeni Tarz | Başarı Seti

En iyi kitap sizin düzeyinize uygun kitaptır. Alt yapınızın iyi olduğu dersler vardır, zayıf olduğu dersler vardır. Bunun için size farklı düzeyde iki ayrı soru bankası seti sunuyoruz:

  • % 100 Başarı Seti: Alt yapınızın iyi olduğu derslerde bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.
  • Süper Öğreten Set: Alt yapınızın zayıf olduğu derslerde ise bu setin soru bankalarını kullanmanızı öneririz.

% 100 Başarı Seti, adı üzerinde size üniversite sınavında kolay, orta, zor tüm soruları yaptırmayı amaçlar. Bu set sizi zirveye taşır.

Türk edebiyatı dersi, yükseköğretim kurumları sınavına eşit ağırlık ve sözel puan türlerinden giren her öğrenci için hayatî bir öneme sahiptir. Eşit ağırlık ve sözel puan türlerinde istediğimiz üniversiteleri kazanmamız ve istediğimiz bölümlerde okuyabilmemiz, Türk edebiyatı dersindeki başarımızla da yakından alakalıdır.

%100 Başarı Seti AYT Türk Edebiyatı Soru Bankası, Milli Eğitim Bakanlığının ortaöğretim kurumları için düzenlediği son programa ve müfredata göre hazırlanmış, MEB’de okutulan ders kitaplarında olduğu gibi tür esasına bağlı olarak şekillendirilmiştir. Her bir kazanıma, ÖSYM’nin verileri doğrultusunda ağırlık verilmiş; ÖSYM’nin sınavlarda çokça sorduğu kazanımlara daha fazla yer ayrılmıştır.

Sorular; kolay, orta ve zor olmak üzere her teste belli oranlarla serpiştirilmiştir. Önceki yıllarda sorulmuş soruların benzeri yüzlerce sorunun yanı sıra birçok özgün soru da bu kitapta sizlerle buluşturulmuştur. Soruların yazımında ÖSYM üslubuna, tarzına azami ölçüde özen gösterilmiştir.

AYT Türk Edebiyatı Soru Bankası | Orta ve İleri Düzeyler

YOUTUBER HOCALARLA ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Kafa Dengi TV sizi ücretsiz üniversiteye hazırlıyor. Youtuber hocalarınız size hem Sayısal hem de EA-Sözelde 400’er saat ders veriyor: youtube.com/kafadengitv. Önce dersleri izleyin ardından soru bankasında bulunan testleri çözün. Daha sonra da çözemediğiniz, takıldığınız ya da pratik çözümünü merak ettiğiniz soruların video çözümlerini QR Kod okutarak ya da web sitemizde bulunan bağlantıyı takip ederek izleyin: www.kafadengiyayinlari.com

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK SİBER ÖĞRENCİ KOÇU

Çeyrek yüzyıllık birikimimizle sizin için tasarladığımız “Siber Öğrenci Koçu” üniversite yolunda size sırdaş ve danışman olarak yol gösterecektir. Soru bankalarınızla birlikte kullanacağınız Siber Koçunuz:

  • sizin de katkınızla sizi yakından takip edecek,
  • size mikro ölçeğe kadar inen karneler verecek,
  • akademik check-up yapacak,
  • temel sorunlarınızı teşhis edip size özel çözümler üretecek.

Kullanılmakta olan ölçme değerlendirme sistemleri öğrencinin boş ve yanlışlarının nedenlerini saptayamıyor. Halbuki teşhis koymadan tedavi olmaz ki! Siber Koçunuz sizin de katkınızla en çok hangi nedenlerle yanlış yaptığınızı ve boş bıraktığınızı istatistik olarak tutuyor sonra da bunlar için size çözüm yollarını gösteriyor. Siber Koçunuz soru bankanızdaki soruların kolay, orta, zor oluşuna bağlı olarak başarı düzeyinizi ayrı ayrı analiz ediyor. Siber Koçunuz bir de soru bankanızdaki üniversite sınavında çıkma olasılığı olan sorular açısından başarı düzeyinizi analiz ediyor. Bu analizlere dayalı olarak sizi yönlendiriyor. Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan bir kadro hazırladı kitaplarınızı, artık sıra sizde! Siz de bu kitapları hakkıyla çalışarak Türkiye’nin en iyileri arasına girebilirsiniz.

%100 Başarı Seti AYT Türk Edebiyatı Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Giriş

BÖLÜM 2: Şiir

BÖLÜM 3: Hikâye

BÖLÜM 4: Roman

BÖLÜM 5: Tiyatro

BÖLÜM 6: Masal – Fabl – Efsane

BÖLÜM 7: Destan

BÖLÜM 8: Öğretici Metinler

BÖLÜM 9: Edebiyat Akımları ve Dünya Edebiyatı

IRM Digital Web Çözümleri