TYT Matematik Soru Bankası | Süper Öğreten Sistem

TYT Matematik Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) Temel ve Orta Düzey kitabımızı tam olarak anlamak için önce “Süper Öğreten Sistemi” tanımak lazım.

TYT Matematik Soru Bankası | Temel ve Orta Düzey

Süper Öğreten Sistem nedir? Biraz bunu açalım..

Siz değerli öğrencilerin başarılı olması için ne gerekiyor? Önce konuyu öğrenmeniz ardından öğrendiğiniz konu ile ilgili test çözmeniz, yanlış veya boş bıraktığınız soruların çözümlerini izlemeniz ve testler, üniteler ilerledikçe toplu bir karne alıp hangi ünitenin hangi kazanımında daha çok hata yaptıysanız onları tespit edip eksiklerinizi tek tek kapamanız gerekmektedir. KafaDengi yayınları olarak birazdan size sunacağımız bu Süper Öğreten Sistem’de bunların hepsi var.

tyt matematik soru bankası süper öğreten

YouTube Platformu Üzerinden Ders Dinleme

Bu soru kitapçığı ile (TYT Matematik Soru Bankası – Süper Öğreten Sistem) bire bir örtüşen ders anlatımlarını ücretsiz bir şekilde YouTube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden TYT Matematik dersini seçip izleyebilirsin. Burada bire bir örtüşen deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Size 30 dakikalık ders anlatıp sadece dinlediklerinizle ilgili soruları çözmenize olanak sağlıyoruz.

Kitap İçeriği ve Test Çözme

Temel ve Orta düzey öğrencilere hitap eden bu kitabımızda karşınıza önce Öğretici Testler geliyor ve konuyu kavramanıza yönelik sorular çözüyorsunuz. Ardından Geliştiren Testler geliyor ve daha da detaya girip konudaki hakimiyetinizi geliştiriyorsunuz. En son Empatik Testler ile ÖSYM ile empati kuran testlere geçip TYT de karşınıza çıkabilecek türden sorularla kendinizi yeni tarz soruları çözebiliyor hale getiriyorsunuz.

Siber Öğrenci Koçu & KafaDengi Video Çözüm Mobil Uygulamaları

Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indir ve dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldur. Test sonunda yanlış veya boş bıraktığın tüm soruların video çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test başlarındaki kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber Koç’ta doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yapacak ve hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını sana sunacak.

A’dan Z’ye bir sistem değil mi? Artık TYT ye hazırsın, başarılar diliyoruz..

TYT Matematik Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) kitabı 9 bölüm – 85 dersten oluşmaktadır.

Bölüm isimlerini aşağıda görebilirsiniz,

Bölüm 1: Sayılar

Bölüm 2: Denklem ve Eşitsizlikler

Bölüm 3: Üslü, Köklü İfadeler ve Özdeşlikler

Bölüm 4: Denklem Kurma ve Çözme

Bölüm 5: Hareket, İşçi ve Rutin Olmayan Problemler

Bölüm 6: Mantık

Bölüm 7: Kümeler

Bölüm 8: Fonksiyon, Polinom ve İkinci Dereceden Denklemler

Bölüm 9: Veri, Sayma ve Olasılık

 

Tyt matematik soru bankası - süper öğereten sistem - Kafa dengi yayınları

Örnek kitap formu için butona tıklayınız.

IRM Digital Web Çözümleri