TYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti | Orta ve İleri Düzey

YouTube Platformu Üzerinden Ders Dinleme

Bu soru kitapçığı ile (TYT Geometri Soru Bankası) bire bir örtüşen ders anlatımlarını ücretsiz bir şekilde YouTube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden TYT Geometri dersini seçip izleyebilirsin. Burada bire bir örtüşen deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Size 30 dakikalık ders anlatıp sadece dinlediklerinizle ilgili soruları çözmenize olanak sağlıyoruz.

TYT Geometri Kitap İçeriği ve Test Çözme

Orta ve İleri Düzey öğrencilere hitap eden bu kitabımızda karşınıza önce Öğretici Testler geliyor ve konuyu kavramanıza yönelik sorular çözüyorsunuz. Ardından Geliştiren Testler geliyor ve daha da detaya girip konudaki hakimiyetinizi geliştiriyorsunuz. En son Empatik Testlerle ÖSYM ile empati kuran testlere geçip bu TYT kitabında karşınıza çıkabilecek türden sorularla kendinizi yeni tarz soruları çözebiliyor hale getiriyorsunuz.

Siber Öğrenci Koçu & KafaDengi Video Çözüm Mobil Uygulamaları

Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indir ve dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldur. Test sonunda yanlış veya boş bıraktığın tüm soruların video çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test başlarındaki kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber Koç’ta doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yapacak ve hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını sana sunacak.

A’dan Z’ye bir sistem değil mi? Artık TYT ye hazırsın, başarılar diliyoruz..

TYT Geometri Soru Bankası (%100 Başarı Seti) kitabı 5 ünite – 26 dersten oluşmaktadır.

Ünite isimlerini aşağıda görebilirsiniz,

Ünite1: Üçgenler

Ünite2: Çokgenler ve Özel Dörtgenler

Ünite3: Analitik Geometri

Ünite4: Çember ve Daire

Ünite5: Katı Cisimler

IRM Digital Web Çözümleri