TYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti | Orta ve ileri düzeyler için 

Değerli öğrenciler Kafa Dengi Yayınları üniversiteye hazırlık aşamasında tyt geometri alanında size yardımcı olması için iki adet kitap tasarladı.

İlk kitap

%100 Başarı seti tyt geometri soru bankası: Geometri dersinde ileri ve orta düzeyde olan öğrencileri, daha iyi seviyeye getirmek için tasarlanmış bir soru bankasıdır.

Tyt geometri %100 başarı seti ile takıldığınız veya zorlandığı konuları irdeleyerek, zirveye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İkinci kitabımız ise

Süper öğreten sistem tyt geometri soru bankası: Alt yapısı zayıf olan öğrencilerimiz için hazırlandı. (başlangıç ve orta seviye)

Tyt geometri süper öğreten sistem ile geometri dersinde ilerlemekte sorun yaşayan öğrencilerimize kavramsal konu anlatımları ile yardımcı olmaya çalıştık.

TYT Geometri Youtube Dersleri

Kafa Dengi Yayınlarından işinizi kolaylaştırmak adına özenle oluşturulmuş Kafa Dengi tv’de tyt geometri dersine dair yüzlerce video konu anlatımı ve soru çözümleri bulacaksınız. Anlamadığınız takıldığınız veya zorlandığınız soruların video çözümlerini kitap üzerinde olan QR kodunu okutarak ulaşabilirsiniz.

Kafa Dengi Yayınlarında Türkiye’nin İlk Siber Koç Sistemi

Kafa Dengi Yayınları uzun yıllar edindiği tecrübeler ile siber koç sistemini geliştirdi.

Kafa Dengi siber koç sistemi üniversiteye hazırlık yolunda yardımcı ve yol gösterici olacaktır.

Peki Kafa Dengi siber koç sistemi nedir?

Siber koç sistemi, soru bankasındaki soruları çözerken bir yandan doldurduğunuz sanal optik sayesinde, size yanlış ve hatalarınızın nedenlerini istatiksel olarak gösterecektir. Ayrıca kitaptaki soruların zorluk seviyelerine ve sınavda çıkma olasılığı yüksek olan sorulara bakarak size bir analiz sunacaktır.

Bu analizler sonucunda size mikro ölçekte karneler vererek yönlendirecektir. Bu şekilde size akademik bir checkup uygulayıp hem size yol gösterecek hem de size bu yolda kolaylık sağlayacaktır.

%100 Başarı Seti TYT Geometri Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Açılar ve Özel Üçgenler

BÖLÜM 2: Üçgende Uzunluk ve Alan

BÖLÜM 3: Çokgenler ve Dörtgenler

BÖLÜM 4: Çember ve Daire

BÖLÜM 5: Katı Cisimler

BÖLÜM 6: Analitik Geometri

9. Sınıf Kitapları

IRM Digital Web Çözümleri