TYT Biyoloji Nar Soru Bankası | %100 Başarı Seti | Orta ve İleri Seviyeler için

Sevgili öğrenciler, sizin için iki adet soru bankası hazırladık. Bunlardan ilki orta ve ileri seviyede olan öğrenciler için tasarlanmış %100 başarı seti. İçeriğini okuduğunuz TYT Nar Biyoloji Soru Bankası %100 Başarı Seti seviyenizi daha ileriye taşımak için size yetkinlik kazandıracaktır.

İkinci sistem olan tyt biyoloji süper öğreten soru bankası ile başlangıç ve orta seviyede olan öğrencilerimize özel soru çözümleriyle TYT Biyoloji dersi konularını daha kolay kavranabilir hale getirmeye çalıştık.

İpuçları İle Desteklenmiş Bir Soru Bankası

%100 Başarı Seti TYT Biyoloji Soru Bankası ile nar gibi bir kitapla karşındayız. Kitabın “derkeNAR”larında, o sayfadaki soruların çözümüne katkı sağlayan konu özetlerini bulacaksın. Testleri çözmeden önce bunları okumalısın. Testleri çözdüğünde ise muhtemel şu iki durumla karşılaşırsın: “Okudum ama yine de test zor geldi.” diyorsan, akıllı telefonuna “sol derkeNARın üst tarafında yer alan pembe kutudaki karekodu” okut. Telefonunun ekranına, daha kolay sorular gelecektir. Bunları çözdükten sonra kitaptaki konu testine tekrar dönebilirsin. “Ya hocam test kolay geldi.” diyorsan, “sağ derkeNARın alt tarafında yer alan mor kutudaki karekodu” okut telefonuna. Bu sefer de daha zor soruları göreceksin ekranında.

Testleri, konu anlatım sırasına göre birikimli ilerleme tekniğine (BİT) göre hazırladık. Soruları bu şekilde çözdüğünde ünitelerin sonlarında ünite tekrar testlerini bulacaksın, sonrasında da ünite tarama sınavlarını. Bu sınavlar, senin ünite içinde hangi konularda takıldığını sana gösterecektir. Ünite tekrar testlerinde ve ünite tarama sınavlarında, bir sorunun birden fazla alt konuyu içermesine özen gösterdik.

Kitabımızı çözmeye başladığında göreceksin ki soru kalitemiz de çok yüksektir. Orijinal, günlük hayatla ilişkili, özenle hazırlanmış, MEB kazanımlarına uygun üniversite giriş sınavları standartlarında çok sayıda deney, bilgi ve yorum sorularını bulacaksın.

TYT Biyoloji Youtube Dersleri

Aynı zamanda youtuber olan hocalarımızdan size özel sayısal, eşit ağırlık ve sözel konularında yüzlerce saat ders anlatımı bulunmaktadır.

Önce Kafa Dengi youtube kanalında olan dersleri izleyin ardında TYT Nar Biyoloji soru bankasında bulunan soruları çözün. Eğer takıldığınız, zorlandığınız, çözümünü merak ettiğiniz soru varsa sayfa başındaki QR kodu okutarak soruların, soru çözümü videolarına ulaşabilirsiniz.

Kafa Dengi Siber Öğrenci Koçu

Kafa Dengi siber öğrenci koçu size üniversiteye hazırlık yolunda hem bir yardımcı hem de yol gösterici oluyor.

Kullanılan geneksel yöntemlerin aksine Kafa Dengi siber öğrenci koçu yapmış olduğunuz boş ve yanlışların en çok nerede olduğunu ve nedenlerini saptayıp size çözüm önerilerinde bulunmaktadır.

Siber koç aynı zamanda, Soru bankanızdaki soruların kolay, orta ve zor oluşuna ve üniversite sınavında çıkma olasılığı yüksek olan sorulara bakarak başarı düzeyinizi analiz ediyor.

Size bunu istatistikler halinde sunarak size akademik bir checkup yapıyor. Tabii bu süreçte boş kalmayarak size mikro ölçekte karneler vererek size yol gösteriyor.

%100 Başarı Seti TYT Biyoloji Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: YAŞAM BİLİMİ “BİYOLOJİ”

BÖLÜM 2: CANLILARIN TEMEL BİLEŞENLERİ

BÖLÜM 3: HÜCRE

BÖLÜM 4: CANLILARIN SINIFLANDIRILMASI

BÖLÜM 5: HÜCRE BÖLÜNMELERİ

BÖLÜM 6: KALITIM

BÖLÜM 7: EKOLOJİ

IRM Digital Web Çözümleri