TYT Kimya Soru Bankası ­| %100 Başarı Seti | Orta ve İleri düzeyler için…

En iyi eğitim sizin alt yapınıza uygun olan kitap, soru bankası ve yardımcı kitaplar ile olur. Zayıf olduğunuz veya aşmakta zorluk çektiğiniz dersler olabilir. Bunun için size farklı yapılara sahip iki kitap seti sunuyoruz.

%100 Başarı ve Süper Öğreten Sistem Setleri

Alt yapısı iyi olan öğrencilerimize yönelik olarak hazırlanmış tyt kimya %100 başarı iyi ve orta düzeydeki öğrencilerimiz için gayet uygundur. Diğer taraftan alt yapısı zayıf olan öğrencilerimiz için ise tyt kimya süper öğreten sistem uygun olacaktır. Zayıf olduğunuz konularda size en iyi şekilde destek olacaktır.

Tyt kimya dersi ile ilgili tüm konulara hakim olmak ve karşına çıkabilecek tüm soruları rahat bir şekilde çözmek istiyorsan, TYT Kimya %100 Başarı Seti Soru Bankası ile konuları basamak basamak irdeleyerek başarıya ulaşabilirsin.

Aynı zamanda tyt kimya soru bankası MEB talim ve terbiye kurulunun öngördüğü kazanımların tamamını içeriyor. Önümüzde uzun ve zorlu bir yolculuk var. Bu yolculukta işini kolaylaştırmak için gereksiz bilgilerle seni yorup, boşa zaman harcamana neden olmak istemiyoruz. Tyt kimya soru bankasında ufak ama senin için çok önemli ipuçları yer alıyor. Öğrendiklerimizi test edelim bölümünde ise üniversite düzeyindeki soru tipleri seni bekliyor.

Kafa Dengi TV Youtuber Hocalardan Size Özel TYT Kimya Dersleri

Kafa Dengi Tv’den öğrencilerimize özel bir hizmet aynı zamanda youtuber olan hocalarımız tarafından sayısal, eşit ağırlık-sözelde size 400’er saat ders veriyor. Youtube.com/kafadengitv’de önce derslerimizi izleyerek konuyu daha iyi kavrayın ardından TYT Kimya testlerini çözerek kendinizi daha da geliştirin. Eğer çözemediğiniz, zorlandığınız sorular varsa QR kodunu okutarak web sitemizden de izleyebilirsiniz.

Kafa dengi siber koç sistemi ile yol arkadaşı oluyoruz

Uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile sizin için düşünüp tasarladığımız “Siber öğrenci koçu” Üniversite yolunda size danışman ve yol arkadaşı olacaktır.

Siber koç sistemi nasıl çalışır, sizlere nasıl yardımcı olur?

Sizin de katkınız ile sizi yakından takip ederek durumunuzu size raporlayacak, bu raporlara bakarak size akademik anlamda bir checkup yaparak teşhisler koyarak size buna uygun çözümler uygulayacaktır.

Günümüzde kullanılan ölçme ve değerlendirme sistemleri öğrenci performansını yorumlayarak, tam olarak bir teşhis koyamamakta ve teşhis konulamadığı içinde doğru bir tedavi metodu uygulanamamaktadır. İşte Kafa Dengi Siber Koç sistemi burada devreye girerek yanlış, hatalı yaptığını ve boş bıraktığınız soruları analiz ederek size istatiksel bir yorum yaparak bir yol gösteriyor. Soru bankanızdaki soruların orta, kolay ve zor seviyede oluşuna ve üniversite sınavında çıkma olasılığına bakarak düzeyiniz hakkında size bilgi vererek sizi yönlendiriyor.

 %100 Başarı Seti TYT Kimya Soru Bankası’nın bölüm isimlerini aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Kimya Bilimi

BÖLÜM 2: Atom ve Periyodik Sistem

BÖLÜM 3: Kimyasal Türler Arası Etkileşimler

BÖLÜM 4: Maddenin Hâlleri

BÖLÜM 5: Kimyanın Temel Kanunları ve Kimyasal Hesaplamalar

BÖLÜM 6: Karışımlar

BÖLÜM 7: Asitler – Bazlar ve Tuzlar

BÖLÜM 8: Kimya Her Yerde, Doğa ve Kimy

IRM Digital Web Çözümleri