Sevgili Öğrencim,

Ben insanları ve işini seven bir insanım. Öğretmen olmayı özellikle bu yüzden istedim. Öğretmenlik yaparken çoğu kez öğrencilerimin matematik dersini anlamakta ve soruları çözmekte ne kadar zorlandığına şahit oldum. Onlara daha iyi ve anlaşılır bir ders anlatabilmek için neler yapmam gerektiğini kendime sordum. Bu bazen hayal kurma, bazen hikâyeleştirme, bazen günlük hayatla bağlantı kurmaya çalışmak oldu.

Matematik öğrenirken bu işten keyif almanı sağlamayı kendime bir görev kabul ettim.

Değerli Öğrencim,

Hiç matematik bilmiyor olabilirsin. Bu kitabı zaten hiç matematik bilmeyenler için kaleme aldım. Ancak bu kitabı çözmeye başlamadan önce Kafa Dengi TV’deki derslerimi mutlaka izlemelisin. Çünkü dersleri bu kitaptaki sistematiğe uygun olarak anlatıyorum. Dersi dinledikten sonra da soru bankasına yönel. Bilgiler beyninde taze iken soru çözmek daha kolaydır. Sakın boş bıraktığın ya da yanlış yaptığın sorular için endişe etme. Çünkü soruların video çözümü yapıldı. Bu arada Siber Öğrenci Koçu’nu da ihmal etme, sana çok yardımcı olacaktır.

Cemile Argın’ın tarafından sizlere sunulan TYT Hiç Matematik konu anlatımları video serisini aşağıdan izleyebilirsin;

Bu kitapla sana üniversite sınavında kolay soruları yaptırmayı amaçlıyoruz, 0’dan 8-9’a çıkartmak yani. Bu kitabı bitirdikten sonra Süper Öğreten Matematik Soru Bankasına geçebilirsin. SÖS Matematik sana TYT matematikteki 28-29 matematik sorusundan 21’ini yapmayı sağlar. Tümünü yapmayı hedeflersen %100 başarı setimizdeki Matematik Soru Bankasına geçebilirsin.

Şimdi sıra sende! Unutma ki hayatta başarılı olanlar korkmayanlar ya da yorulmayanlar değil biraz dinlendikten sonra yola devam edenlerdir. Hayat gemisinin seni çok mutlu olacağın bir limana taşıması dileğiyle…

TYT Hiç Matematik kitabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

TYT Hiç Matematik Soru Bankası

IRM Digital Web Çözümleri