AYT Kimya Soru Bankası | %100 Başarı Seti Orta ve ileri düzeyler için…

En iyi eğitim sizin alt yapınıza uygun olan kitap, soru bankası ve yardımcı kitaplar ile olur. Zayıf olduğunuz veya aşmakta zorluk çektiğiniz dersler olabilir. Bunun için size iki farklı düzeye sahip kitap öneriyoruz.

Alt yapısı iyi olan öğrencilerimize yönelik olarak hazırlanmış AYT Kimya Soru Bankası %100 başarı setini öneririz. Diğer taraftan alt yapısı zayıf olan öğrencilerimiz için ise AYT Kimya Süper Öğreten Soru Bankası’nı öneriyoruz. Size zayıf olduğunuz konularda yardımcı olacak ve sizi zirveye taşıyacaktır.

Ayt kimya sınavı ile ilgili tüm konulara hakim olmak ve karşına çıkabilecek tüm soruları rahat bir şekilde çözmek istiyorsan, AYT Kimya Soru Bankası %100 Başarı Seti ile konuları basamak basamak irdeleyerek başarıya ulaşabilirsin.

Aynı zamanda Ayt kimya soru bankasında MEB talim ve terbiye kurulunun öngördüğü kazanımların tamamını içeriyor. Önümüzde uzun ve zorlu bir yolculuk var, bu yolculukta işini kolaylaştırmak için gereksiz bilgilerle seni yorup, boşa zaman harcamanı neden olmak istemiyoruz. Ayt kimya soru bankasında ufak ama senin için çok önemli ipuçları yer almakta, öğrendiklerimizi test edelim bölümünde ise üniversite düzeyindeki soru tiplerini seni beklemekte.

Youtuber Hocalarımız tarafından 400 Saat Ayt Kimya Youtube Dersi

Kafa Dengi TV sizi ücretsiz üniversiteye hazırlıyor: Youtuber hocalarınız size hem Sayısal hem de Eşit Ağırlık ve Sözelde 400’er saat ders veriyor: youtube.com/kafadengitv. Önce derslerimizi izleyerek konuyu daha iyi kavrayın ardından AYT Kimya testlerini çözerek kendinizi daha da geliştirin. Eğer çözemediğiniz, zorlandığınız sorular varsa QR kodunu okutarak soru çözüm uygulamamızdan da izleyebilirsiniz.

Kafa Dengi Yayınlarından Siber koç sistemi

Uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile sizin için düşünüp tasarladığımız “Siber öğrenci koçu” Üniversite yolunda size danışman ve yol arkadaşı olacaktır.

Siber Koçun size ne gibi fayda ve kazanımları olacak?

Sizin de katkınız ile sizi yakından takip ederek durumunuzu sizi raporlayacak, bu raporlara bakarak size akademik anlamda bir checkup yaparak sorunları karşısında teşhisler koyarak size buna uygun çözümler uygulayacaktır.

Günümüzde olan ölçme ve değerlendirme sistemleri öğrenci performansını tam olarak yorumlayamayarak, tam olarak bir teşhis koyamamakta, teşhis konulamadığı içinde doğru bir tedavi metodu uygulanamamaktadır. İşte Kafa dengi Siber koç sistemi burada devreye girerek yanlış, hatalı ve boş bıraktığınız soruları analiz ederek size istatiksel bir yorum yaparak size bil yol gösteriyor. Soru bankanızdaki olan soruların orta, kolay ve zor seviyede oluşuna ve üniversite sınavında çıkma olasılığına bakarak düzeyiniz hakkında size bilgi vererek sizi yönlendiriyor.

%100 Başarı Seti AYT Kimya Soru Bankası’nın konu başlıklarını aşağıda görebilirsin,

BÖLÜM 1: Modern Atom Teorisi

BÖLÜM 2: Gazlar

BÖLÜM 3: Sıvı Çözeltiler

BÖLÜM 4: Kimya ve Enerji

BÖLÜM 5: Kimyasal Tepkimelerde Hız

BÖLÜM 6: Kimyasal Tepkimelerde Denge

BÖLÜM 7: Asit – Baz Dengesi

BÖLÜM 8: Çözünme – Çökelme Dengesi

BÖLÜM 9: Kimya ve Elektrik

BÖLÜM 10: Karbon Kimyasına Giriş

BÖLÜM 11: Organik Bileşikler

BÖLÜM 12: Enerji Kaynakları ve Bilimsel Gelişmeler

IRM Digital Web Çözümleri